Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Filter
nn: Filtrer

en: Other
nn: Andre

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.

en: Date and time
nn: Dato og tid
