Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Response
pl: Odpowiedź

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Filter
pl: Filtr

en: Current
pl: Bieżący

en: Other
pl: Inne

en: Button
pl: Przycisk

en: Extras
pl: Dodatki

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: Date and time
pl: Data i czas
