Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Reset
fa: اعاده

en: Number
fa: عدد

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Filter
fa: صافی

en: Current
fa: جاری

en: Other
fa: ساير

en: Button
fa: دکمه

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن صافی اعمال شود را انتخاب کنید.

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان
