Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Number
pt: Número

en: Response
pt: Resposta

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Filter
pt: Filtro

en: Current
pt: Atual

en: Other
pt: Outro

en: Button
pt: Botão

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: You must select something to filter by.
pt: É obrigatório selecionar algo para filtrar.

en: Date and time
pt: Data e hora
