Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Date and time
sl: Datum in čas
