Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Other
th: อื่นๆ

en: You must select something to filter by.
th: คุณต้องเลือกรายการที่ต้องการกรองข้อมูล

en: Date and time
th: วันที่และเวลา
