Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Current
az: Hazırkı

en: Other
az: Digər

en: Button
az: Düymə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: Date and time
az: Tarix və saat
