Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Current
be: Бягучы

en: Other
be: Іншыя

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.

en: Date and time
be: Дата і час
