Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Response
nl: Antwoord

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Current
nl: Huidige

en: Other
nl: Andere

en: Button
nl: Knop

en: Extras
nl: Extra's

en: Intro
nl: Introductie

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Cookie settings
nl: Cookie-instellingen

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Enable Rijksoverheid Cookie Opt-in
nl: Rijksoverheid Cookie Opt-in inschakelen.

en: Enable Rijksoverheid Cookie Opt-in log
nl: Log van de Rijksoverheid Cookie Opt-in inschakelen

en: Add Rijkshuisstijl CSS
nl: Rijkshuisstijl CSS toevoegen

en: Cookie accept value
nl: Cookie acceptatiewaarde

en: Cookie deny value
nl: Cookie weigerwaarde

en: Close link text
nl: Tekst sluitlink

en: Learn more links
nl: 'Meer informatie'-links

en: Rijksoverheid Cookie Opt-in settings
nl: Instellingen Rijksoverheid Cookie Opt-in

en: Administer Rijksoverheid Cookie Opt-in settings
nl: De Rijksoverheid Cookie Opt-in instellingen beheren

en: Administer the settings of the Rijksoverheid Cookie Opt-in module.
nl: De Rijksoverheid Cookie Opt-in instellingen beheren

en: Error loading Rijksoverheid Cookie Opt-in library
nl: Fout tijdens het laden van de Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek

en: Rijksoverheid Cookie Opt-in library
nl: Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek

en: Not installed!
nl: Niet geïnstalleerd!

en: The Rijksoverheid Cookie Opt-in library is not installed properly.
nl: De Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek is niet correct geïnstalleerd.

en: Manage the Rijksoverheid Cookie Opt-in settings.
nl: De Rijksoverheid Cookie Opt-in instellingen beheren.

en: Module implementing the Rijksoverheid Cookie Opt-in solution
nl: De module die de Rijksoverheid Cookie Opt-in oplossing implementeert.

en: Enable the Rijksoverheid Cookie Opt-in functionality.
nl: De Rijksoverheid Cookie Opt-in functionaliteit instellen.

en: Enable logging of all responses to the Drupal database. If you disable this, you will have to implement other ways of keeping the responses to conform to the Dutch cookie law. You can keep all apache access logs for example, but be aware that you have to keep them for at least five years.
nl: Schakel het bijhouden van toestemmingen in de Drupal database in. Als u dit uitschakelt dient u zelf een andere manier te realiseren om de toestemmingen te bewaren in overeenstemming met de Nederlandse cookie-wetgeving. U kunt bijvoorbeeld alle apache toegang-logs bewaren, maar wees u ervan bewust dat er een wettelijke bewaartermijn geldt van vijf jaar.

en: Close link
nl: Sluitlink

en: The close link text.
nl: De tekst van de sluitlink.

en: Question texts
nl: Vraagtekst

en: Texts that are used when asking for consent.
nl: Teksten die worden gebruikt bij het vragen van toestemming.

en: The title text.
nl: De titeltekst.

en: The introduction text.
nl: De introductietekst.

en: The learn more links text. Please note that the Rijksoverheid Cookie Opt-in library expects a paragraph followed by an unordered list!
nl: De linktekst voor 'meer informatie'. Houdt u er rekening mee dat de Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek een alinea, gevolgd door een ongeordende lijst verwacht!

en: Change texts
nl: Teksten veranderen

en: Texts that are used when changing consent.
nl: Teksten die worden gebruikt bij het wijzigen van toestemming.

en: The learn more links text. Please note that the Rijksoverheid Cookie Opt-in library expects a paragraph followed by an unordered list
nl: De linktekst voor 'meer informatie'. Houdt u er rekening mee dat de Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek een alinea, gevolgd door een ongeordende lijst verwacht!

en: Accept texts
nl: Accepteerteksten

en: Texts that are used when consent is given.
nl: Teksten die worden gebruikt als toestemming gegeven is.

en: The accept button text.
nl: De tekst van de accepteer-knop.

en: The extra button text. Please note that the Rijksoverheid Cookie Opt-in library expects an unordered list
nl: De tekst voor de extra knop. Houd er rekening mee dat de Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek een ongeordende lijst verwacht

en: The current selection text.
nl: De tekst voor de huidige selectie.

en: The learn more links text. Please note that the Rijksoverheid Cookie Opt-in library expects an unordered list
nl: De tekst van de 'Meer informatie'-link. Houd er rekening mee dat de Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek een ongeordende lijst verwacht

en: Deny texts
nl: Weigerteksten

en: Texts that are used when consent is not given.
nl: Teksten die worden gebruikt als geen toestemming is verkregen.

en: The deny button text.
nl: De tekst van de weiger-knop.

en: Rijksoverheid Cookie Opt-in library settings
nl: Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheekinstellingen

en: Settings for the Rijksoverheid Cookie Opt-in library.
nl: Instellingen voor de Rijksoverheid Cookie Opt-in bibliotheek.

en: Settings for the cookie.
nl: Cookie-instellingen

en: The name of the cookie in which the consent is stored.
nl: De naam van de cookie waarin de toestemming wordt opgeslagen.

en: The value that is stored in the cookie if consent is given.
nl: De waarde die wordt opgeslagen in de cookie, indien toestemming wordt gegeven.

en: The value that is stored in the cookie if consent is not given.
nl: De waarde die wordt opgeslagen in de cookie, indien geen toestemming wordt gegeven.

en: Add the Rijkshuisstijl CSS to the output of the site.
nl: Voeg de Rijkshuisstijl CSS toe aan de uitvoer van de site.

en: Rijksoverheid Cookie Opt-in cookie preferences
nl: Rijksoverheid Cookie Opt-in cookievoorkeuren

en: Cookie preferences
nl: Cookie-voorkeuren

en: Change your cookie preferences
nl: Uw cookie-voorkeuren wijzigen

en: Periodically cleanup the Rijksoverheid Cookie Opt-in log
nl: Periodiek de Rijksoverheid Cookie Opt-in log legen

en: Timestamp of last log cleanup
nl: Tijdstip van de laatste log-schoonmaak

en: Number of days to keep cookielog entries
nl: Aantal dagen dat de cookielog-items behouden worden

en: Cleaned up cookielog entries until @date
nl: Cookie-logitems opgeschoond tot @datum

en: Log cleanup
nl: Log opschonen

en: Enable periodic log cleanup and remove entries older than the number of configured days.
nl: De log periodiek laten opruimen en items die ouder zijn dan het ingestelde aantal dagen verwijderen.

en: Number of days to keep cookielog entries before they are cleaned up.
nl: Aantal dagen dat de cookielog-items behouden worden voordat deze worden verwijderd.

en: General text settings
nl: Algemene tekst-instellingen

en: General texts.
nl: Algemene teksten.

en: View the Rijksoverheid Cookie Opt-in logs
nl: Bekijk de Rijksoverheid Cookie Opt-in logs.

en: View the logs of the Rijksoverheid Cookie Opt-in module.
nl: Bekijk de logs van de Rijksoverheid Cookie Opt-in module.

en: View the cookie log
nl: Cookielog bekijken

en: View the cookie consent log.
nl: De cookie-toestemmingslog bekijken.

en: Module extending the Rijksoverheid Cookie Opt-in module with logging functionality
nl: Module om de Rijksoverheid Cookie Opt-in-module uit te breiden met logfunctionaliteit

en: You have not enabled the cookie consent logging functionality. At the moment no cookie preferences are logged in the Drupal database. You can enable logging at the <a href="@url">module settings page</a>
nl: De cookie-toestemmingslogboekregistratie is niet ingeschakeld. Op dit moment worden er geen cookie-voorkeuren vastgelegd in de Drupal-database. De logboekregistratie kan ingeschakeld worden op de <a href="@url">module-instellingenpagina</a>

en: No log entries available.
nl: Geen log-items beschikbaar.

en: export as csv file
nl: Als CSV-bestand exporteren

en: Filter log
nl: Log filteren

en: Filter by Response
nl: Filteren op respons

en: Filter by Unique ID
nl: Filteren op unieke ID

en: Enter (a part of) the Unique ID you are looking for.
nl: Voer (een deel van) de gezochte unieke ID in.
