Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Response
uk: Відповідь

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Filter
uk: Фільтр

en: Current
uk: Поточна

en: Other
uk: Інше

en: Button
uk: Кнопка

en: Extras
uk: Додаткові

en: Intro
uk: Вступ

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор
