Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Apply
be: Ужыць

en: Delete all selected
be: Выдаліць усё выбранае
