Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Amount
cs: Částka

en: Payments
cs: Platby

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Apply
cs: Použít

en: Order #
cs: Objednávka #
