Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
