Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары
