Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
no: Avbryt

en: Default currency
no: Standard valuta

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Settings
no: Innstillinger

en: User
no: Bruker

en: Error
no: Feil

en: Created
no: Opprettet

en: Update options
no: Oppdateringsvalg

en: Amount
no: Beløp

en: Save changes
no: Lagre endringer

en: Apply
no: Bruk

en: Order #
no: Ordrenummer #
