Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
