Robokassa Merchant (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit
