Robokassa Merchant (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Apply
nn: Bruk

en: Order #
nn: Tinging nr.
