Robokassa Merchant (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payments
sk: Platby

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Apply
sk: Použiť

en: Order #
sk: Objednávka č.
