Robokassa Merchant (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Update options
sl: Možne spremembe
