Robokassa Merchant (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено
