Robokassa Merchant (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Amount
uk: Величина

en: Payments
uk: Оплати

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Apply
uk: Застосувати

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Memo
uk: Примітка

en: Settings has been saved.
uk: Налаштування були збережені.

en: Setting up Robokassa Merchant Account
uk: Налаштування облікового запису Robokassa Merchant

en: Robokassa payment failed
uk: Помилка платежу Robokassa

en: Enables accepting Robokassa payments on the site.
uk: Дозволяє приймати на сайті платежі Robokassa.

en: <a href="https://merchant.roboxchange.com/WebService/Service.asmx/GetCurrencies?MerchantLogin=demo&Language=ru">List of currencies</a> on Robokassa
uk: <a href="https://merchant.roboxchange.com/WebService/Service.asmx/GetCurrencies?MerchantLogin=demo&Language=ru">Перелік валют</a> на Robokassa

en: Wrong URL.
uk: Хибний URL.

en: Order you are going to pay for does not exist.
uk: Замовлення, що ви збираєтесь сплатити, не існує.

en: Order you are going to pay already payed.
uk: Замовлення, що ви збираєтесь сплатити, вже сплачено.

en: Order you are going to pay created by other user.
uk: Замовлення, що ви збираєтесь сплатити, належить іншому користувачеві.

en: Create payment order
uk: Створити платіж

en: Make foreign payment
uk: Виконання чужої оплати

en: Administer Robokassa payments
uk: Адміністрування платежів Робокаси

en: Administer Robokassa settings
uk: Адміністрування модуля Робокаса

en: Currency suffix
uk: Суфікс валюти

en: Change currency suffix
uk: Зміна суфіксу валюти
