Robokassa Merchant (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች
