Robokassa Merchant (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Amount
ar: المبلغ

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Apply
ar: تطبيق
