Robokassa Merchant (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি
