Robokassa Merchant (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Amount
he: כמות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Apply
he: החל

en: Order #
he: מספר הזמנה
