Robokassa Merchant (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Default currency
ur: پہلے سے طے شدہ کرنسی

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی
