Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
