Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Apply
eo: Apliku
