Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Amount
et: Kogus

en: Payments
et: Maksed

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Apply
et: Rakenda

en: Order #
et: Tellimus nr
