Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Apply
eu: Ezarri
