Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Amount
fi: Määrä

en: Payments
fi: Maksut

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Apply
fi: Käytä

en: Order #
fi: Tilaus #
