Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Amount
gl: Cantidade

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Apply
gl: Aplicar

en: Order #
gl: Orde
