Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Amount
hr: Iznos

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Apply
hr: Primjeni

en: Order #
hr: Narudžba
