Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
