Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
