Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Default currency
oc: Devisa per defaut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Amount
oc: Montant

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Apply
oc: Aplicar
