Robokassa Merchant (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Default currency
pt: Moeda predefinida

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: User
pt: Utilizador

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Amount
pt: Quantia

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Apply
pt: Aplicar

en: Delete selected
pt: Excluir seleccionados
