Robokassa Merchant (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Apply
af: Pas toe

en: Delete all selected
af: skrap al die geselekteerde
