Robokassa Merchant (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
