Robokassa Merchant (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Amount
lv: Summa

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Order #
lv: Pasūtījuma #
