Robokassa Merchant (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Apply
fa: تایید
