Robokassa Merchant (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Default currency
pt: Moeda padrão

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: User
pt: Usuário

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Amount
pt: Valor

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Apply
pt: Aplicar

en: Order #
pt: Pedido Nº

en: Please confirm payment details
pt: Por favor, confirme os dados de pagamento
