Robokassa Merchant (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Amount
ro: Suma

en: Payments
ro: Plăți

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Apply
ro: Aplică
