Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Apply
az: Yerinə yetir
