Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Default currency
da: Standardvaluta

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Update options
da: Opdatering

en: Amount
da: Beløb

en: Payments
da: Betalinger

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Apply
da: Udfør

en: Order #
da: Ordre #

en: Delete all selected
da: Slet alle valgte

en: Settings has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt
