Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Amount
hu: Összeg

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Delete all selected
hu: Kiválasztottak törlése
