Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները
