Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
