Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payments
nl: Betalingen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Apply
nl: Toepassen

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Enrolled
nl: Aangemeld

en: Settings has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.
